oddłużanie pomoc prawna

Jak wyjść z długów?  Co zrobić by uwolnić się od windykacji?  “Jestem w spirali długów proszę o pomoc”

 

Oddłużani osoby fizycznej

 

Wiele osób jest w spirali długów i nie wie co dalej zrobić. Kolejna pożyczka z pewnością nie będzie dobrym rozwiązaniem. Czasami aby odbić się od dna trzeba podjąć decyzję o upadłości konsumenckiej, która pomoże zadłużonym uwolnić się od wezwań komornika i windykacji. Czym jest oddłużanie przez upadłość konsumencką?

 

oddłużanie pomoc prawna

W największym uproszczeniu oddłużanie przez upadłość konsumencką to proces sądowy za pomocą którego sąd wydaje orzeczenie o umorzenie długów. Osoba fizyczna co do zasady raz na 10 lat może złożyć do właściwego sądu wniosek o upadłość konsumencką i jeśli sąd  przyjmie wniosek o upadłość to naszą sprawę skieruje do syndyka. Syndyk ma sprawdzić finanse dłużnika, ustalić czy dłużnik posiada majątek, który można by spieniężyć oraz ustalić plan spłaty resztę długu. Jeśli dłużnik nie posiada majątku lub zarabia niewiele to najczęściej kieruje wniosek do sądu o zakończenie postępowania upadłościowego z umorzeniem długów. Co ważne, od chwili przyjęcia wniosku o upadłość przez sąd czynności komornicze i windykacyjne zostają wstrzymane.

 

Jeśli potrzebujecie telefonicznej szczegółowej porady prawnej przez telefon to możecie ją uzyskać po uiszczeniu kwoty 50zł (niestety z powodu dużej liczby połączeń musieliśmy wprowadzić opłatę): upadłość konsumencka porady przez telefon

 

Tysiące osób uzyskuje oddłużanie przez upadłość konsumencką więc i Ty masz szanse na życie bez długów. Co zrobić by uwolnić się od windykacji? Zacznij od zebrania wszelkich informacji na temat posiadanych długów. Musisz spisać wszystkie swoje zobowiązania (długi spłacane na bieżąco oraz te już zaległe oraz windykowane) – przydatny może być raport z BIK oraz KRD jednak nie wszystkie długi muszą być tam ujęte. Oddłużani osoby fizycznej nie jest trudne, jednak do wniosku o upadłość trzeba rzetelnie się przygotować. Spisz posiadany majątek, a także miesięczne wydatki (uzasadnione, np. czynsz, leki, dojazd do pracy, alimenty..). Trzeba też spisać swoje dochody, tzn. z czego obecnie żyję – powyższe listy muszą dotyczyć wnioskodawcy, bo każda osoba, każdy z małżonków musi złożyć osobny wniosek!

 

Jak wyjść z długów? Oddłużanie pomoc prawna to nasza specjalność! Mogą Państwo zlecić nam kompleksowe prowadzenie Państwa sprawy o upadłość konsumencką (koszt od 4000zł do 5000zł) lub skorzystać z napisania dla Was wniosku o upadłość konsumencką. Jesteś w spirali długów? Oddłuż się – upadłość online, tzn. wypełnij nasz formularz, dokonaj wpłaty za usługę a my w parę dni napiszemy za ciebie gotowy wniosek o upadłość konsumencką:

 

ZAMÓW GOTOWY WNIOSEK O UPADŁOŚĆ KONSUMENCKĄ

 

jak wyjść z długów

oddłużanie pomoc prawna

 

Co zrobić by uwolnić się od windykacji? Jesteś w spirali długów? Oddłużani osoby fizycznej – oddłużanie przez upadłość konsumencką –  upadłość online – umorzenie długów – oddłużanie pomoc prawna

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Drukuj
może zainteresuje cię także...