Wniosek o upadłość konsumencką przez internet

Czy można złożyć wniosek o upadłość konsumencką online? Czym jest Krajowy Rejestr Zadłużonych? Upadłość konsumencka pomoc w napisaniu wniosku.

 

Krajowy Rejestr Zadłużonych i złożenie wniosku o upadłość konsumencką przez internet

 

Jak wiadomo upadłość konsumencka to ratunek dla osób, które nie posiadają majątku a toną w długach. Sąd na ich wniosek może umorzyć zadłużenie nawet bez planu spłaty, a od czasu nowelizacji prawa upadłościowego zdecydowanie łatwiej ogłosić upadłość konsumencką. Od 1 lipca 2021 r. miał ruszyć Krajowy Rejestr Zadłużonych i miała być uruchomiona procedura złożenia wniosku o upadłość przez internet.

 

wniosek o upadłość przez internet

 

Gdzie znajdziemy Krajowy Rejestr Zadłużonych? No właśnie na dzień publikacji niniejszego artykułu (11.07.2021 r.) nadal nie znajdziemy Krajowego Rejestru Zadłużonych, chociaż jak czytamy an stronie Ministerstwa Sprawiedliwości na projekt wydano prawie 14 000 000zł i miał być zakończony do 31.05.2021 r.  Krajowy Rejestr Zadłużonych ma zawierać informacje o osobach fizycznych i przedsiębiorstwach, tzn. podmiotach zadłużonych, ma być darmowy z dostępem dla każdego. Oczywiście nie wszystkie dane dłużników będą jawne, a szczegóły dotyczące Rejestru Zadłużonych znajdą Państwo w Ustawie z dnia 6 grudnia 2018 r. o Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Rejestr zadłużonych miał zapoczątkować możliwość złożenia wniosku o upadłość przez internet, ale niestety jak to u nas bywa 2 lata i prawie 14 000 000zł to za mało. Wiele osób czeka z niecierpliwością na uruchomienie rejestru zadłużonych, choćby po to aby złożyć wniosek o upadłość przez internet, jednak są i tacy, którzy woleliby aby taki rejestr zadłużonych nigdy nie powstał.

 

 

Nasi prawnicy od lat specjalizują się w prowadzeniu spraw o upadłość konsumencką i możemy poprowadzić Twoją sprawę. Możesz też zamówić napisanie dla Ciebie wniosku o upadłość konsumencką w cenie 699zł: zamów Wniosek o upadłość konsumencką przez internet

 

Jeśli masz pytania bądź wątpliwości na temat wniosku o upadłość konsumencką to możesz skorzystać z porady prawnej przez telefon  (po uiszczeniu kwoty 50zł – niestety z powodu dużej liczby połączeń musieliśmy wprowadzić opłatę): upadłość konsumencka porady przez telefon

 

oddłużanie pomoc prawna

 

Tagi: wniosek o upadłość konsumencką przez internet; czy można złożyć wniosek o upadłość konsumencką online; czym jest Krajowy Rejestr Zadłużonych; upadłość konsumencka pomoc w napisaniu wniosku; Krajowy Rejestr Zadłużonych; Rejestr Zadłużonych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Drukuj
może zainteresuje cię także...