Wniosek o upadłość konsumencką

Oddłużanie online - upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka - wniosek

Oferujemy usługę “napisanie wniosku o upadłość konsumencką” wraz z instrukcją gdzie i jak go złożyć a także porady prawne w zakresie procesu upadłości konsumenckiej. To najszybszy sposób na oddłużenie!

Aby skorzystać z naszej usługi (napisania gotowego wniosku o upadłość) wystarczy wypełnić poniższy formularz, następie dokonać wpłaty na dane, które uzyskacie w końcowej fazie i to wszystko – resztę zrobimy za Was.

Po zaksięgowaniu wpłaty w ciągu 3 dni roboczych otrzymacie od nas gotowy wniosek wraz z instrukcją do którego Sądu i jak go złożyć. Opłata sądowa związana z wnioskiem o upadłość wynosi 30zł (wraz z wnioskiem otrzymasz od nas dane do wpłaty opłaty sądowej).

Ważne aby przed rozpoczęciem wniosku zarezerwować sobie około 30 minut czasu i przygotować wszelkie dokumenty związane z długami oraz zestawienie miesięcznych kosztów utrzymania a także dochodów – Twój sukces (umorzenie długów) zależy od rzetelnego wypisania poniższego formularza – uzupełnij go własnymi słowami a my go zredagujemy na profesjonalne pismo procesowe z dobrym uzasadnieniem).

Uwolnij się od długów oraz komorników już teraz, rzetelnie wypełniając poniższe pola (wszelkie informacje zostaną poufne, a po zrealizowaniu Państwa zamówienia trwale usunięte z naszych dysków):

Dane osobowe dłużnika (osoby, której wniosek dotyczy i tylko tej osoby – w przypadku małżeństw każdy z małżonków musi wypisać osobny formularz)
Opis posiadanego majątku wnioskodawcy (to co posiadasz, choćby na współwłasność)
Długi wnioskodawcy - wszystkie, które już są egzekwowane przez komorników, ale też każdy inny dług, tzn. gdy termin zapłaty minął / zaległość w spłacie powyżej 30 dni (te nie opisane powyżej) Proszę wymienić wszystkie zaległości na rzecz banków lub innych instytucji finansowych – wszystkie zaległe pożyczki o których pamiętacie wraz z datami i kwotami przynajmniej w przybliżeniu (umarzane są te które zostaną wpisane do wniosku dlatego proszę rzetelnie wypisać poniższe pola, a w przypadku wątpliwości można skorzystać z bezpłatnej informacji BIK: https://www.bik.pl/klienci-indywidualni/raport-bik):
Proszę wymienić wszystkie pozostałe długi (wierzytelności) np. zaległy czynsz, ZUS, podatek, faktura, prywatna pożyczka (wszystko o czym pamiętacie, a od rzetelności wniosku zależy Wasz sukces):
Ewentualne uwagi
Dodatkowe załączniki
informacje dotyczące płatności

Jeśli masz wątpliwości napisz do nas (podaj swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu), a jeśli potrzebujesz telefonicznej porady prawnej wpłać 50zł na poniższe dane i zadzwoń do nas lub poczekaj aż my zadzwonimy do Ciebie – szybki przelew BLIK na telefon 728 838 858 to najszybszy sposób uzyskania porady!

Dane do przelewu

Kancelaria Prawna
Katowice Korfantego 51

Numer rachunku

ING Bank
04 1050 1243 1000 0090 6154 0358

Tytuł wpłaty

Wniosek dla …. (wpisać swoje imię
oraz nazwisko)